ODZNAKA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZA "WYPRAWY Z WIKINGIEM W NIEZNANE"

W różnych okresach, głównie po sezonie (gdyż w sezonie znakujemy szlaki), organizujemy wspólne wypady turystyczne pod nazwą "Wyprawy z Wikingiem w Nieznane". Poruszamy się po znakowanych szlakach Województwa Zachodniopomorskiego i naszym głównym celem jest ich promocja w społeczeństwie. Tak się świetnie składa, że jest coraz więcej uczestników i wpadliśmy na pomysł wprowadzenia naszej własnej wyprawowej odznaki turystycznej . Tymczasem to odznaka w formie znaczka button, ale jeśli nasze wyprawy się rozrosną, pomyślmy o poszerzeniu odznaki, jak i jej form. Poniżej wizualizacja odznaki.

Można powiedzieć, że pomysł jest pilotażowy i od Was zależy, jak będzie się dalej rozwijał. Obecnie to wiosenno-zimowo-jesienne piesze wyprawy jednodniowe, ale w planach również weekendowe, a może i dłuższe, kto wie, czy nie na rowerze ? Mamy nadzieję, że rozbudujemy nasz pomysł odznaki - w głowach siedzi już od wielu lat. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wszyscy uczestnicy naszych dotychczasowych wypraw, wpisują wszystkie pokonane trasy z Wikingiem. Udział w wyprawach Wikinga, powinien być prowadzony w specjalnej książeczce/kronice, której wzór do pobrania przedstawiamy poniżej - wystarczy kliknąć w link, aby pobrać dokument.

REGULAMIN ODZNAKI

  1. Odznaka Wypraw z Wikingiem w Nieznane, jest odznaką ustanowioną przez Roberta Filipskiego, Centrum Edukacji i Turystyki Wiking, we współpracy z Wiking Turystyka Sp. z o.o. w Szczecinie, w celu promowania i zachęcania społeczeństwa do udziału w Wyprawach z Wikingiem, promujących znakowane szlaki oraz walory turystyczne, krajoznawcze i historyczne Pomorza Zachodniego.
  2. Odznakę można zdobywać na rajdach, wycieczkach i wyprawach, o których informujemy w niniejszym serwisie oraz na fanpage - Wyprawy z Wikingiem - przewodnik i pilot Robert Filipski
  3. Odznakę można zdobywać na Wyprawach z Wikingiem w Nieznane. Przewidziany jest rozwój odznaki o kolejnych organizatorów, oraz możliwa jest zmiana jej nazwy lub ustanowienie nowej.
  4. Odznakę przyznaje pomysłodawca i prowadzący referat weryfikacyjny, Robert „Wiking” Filipski na podstawie książeczki/kroniki wypraw, lub na podstawie uznaniowej. Weryfikacja prowadzona jest na wyprawach.
  5. Odznakę może zdobywać każda osoba, która samodzielnie spełniła warunki określone w niniejszym Regulaminie. Przedstawiając książeczkę do weryfikacji, zdobywający odznakę zgadza się na publikowanie jego imienia i nazwiska oraz miasta w publicznym rejestrze odznak, na niniejszej stronie.
  6. Odznaka zdobywana jest w czterech stopniach; popularnym, brązowym, srebrnym i złotym.
  7. Na Odznakę zalicza się punkty. Na trasach pieszych 1 km = 2 punkty, pozostałych  1 km = 1 punkt. W przypadku wypraw wielodniowych dodatkowo zalicza się 5 punktów za każdy dzień. Na każdy stopień punkty zaliczane są od nowa.
ILOŚĆ PUNKTÓW NA POSZCZEGÓLNE STOPNIE ODZNAKI

Stopień odznaki

Ogółem punktów

W tym punktów za wyprawy wielodniowe

popularny

100

0

brązowy

200

10

srebrny

500

50

złoty

1000

100

  1. Koszt odznaki w formie znaczka button – 3,00 sztuka. Odznaka sprzedawana jest po weryfikacji książeczki/kroniki. W przypadku braku weryfikacji, zamówienie jest anulowane i wpłacone środki są zwracane Kupującemu, z potrąceniem poniesionych opłat za płatność on-line.
  2. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do pomysłodawców odznaki. Regulamin wchodzi w życie z dniem 11.02.2019 roku.

AKTUALNA WIZUALIZACJA STOPNI ODZNAKI


 Masz pytania ? Zadzwoń 501036860 w godz. 10:00-18:00, lub napisz e-mail biuro@wedrujznami.pl  .

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl