FORMY, CZAS I KOSZT WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację, o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Naszym klientom udostępniamy:

POCZTA POLSKA - paczka do 20 kg wagi gabarytowej. Cena od 15,00 w zależności od wagi. Poczta Polska, gwarantuje dostawę D+3 dni, od odebrania paczki w naszym sklepie. Adresat powiadamiany jest e-mailem o nadaniu przesyłki. Ważne informacje; OPIS USŁUGI , ŚLEDZENIE PRZESYŁKI . Ubezpieczenie w cenie. Wysyłamy za pobraniem pocztowym.

 

KURIER Inpost - paczka do 30 kg wagi gabarytowej. CENA od 14,00, w zależności od wagi  Firma kurierska, deklaruje dostawę w D+2, od odebrania paczki w naszym sklepie, często jednak jest na kolejny dzień u odbiorcy. Adresat powiadamiany jest na bieżąco o statusie przesyłki za pomocą poczty elektronicznej oraz SMS. Ważne informacje; OPIS USŁUG ORAZ ŚLEDZENIE PRZESYŁKI . Ubezpieczenie w cenie.

PACZKOMATY 24/7 - paczka do 25 kg wagi gabarytowej. Cena Od 12,50, w zależności od gabarytu paczki. Inpost, deklaruje dostawę w D+2, od odebrania paczki w naszym sklepie, często jednak jest na kolejny dzień u odbiorcy. Adresat powiadamiany jest na bieżąco o statusie przesyłki za pomocą poczty elektronicznej oraz SMS. Ważne informacje; OPIS USŁUGI , ŚLEDZENIE PRZESYŁKI . Ubezpieczenie w cenie.


REALIZACJA I WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

W naszym sklepie zamówienia realizujemy do 3 dni roboczych. Czas realizacji liczony jest od wpłynięcia wpłaty na nasze konto bankowe lub złożenia zamówienia wysyłki z płatnością po odbiorze od momentu jej potwierdzenia poprzez link aktywacyjny. Zróżnicowanie spowodowane jest faktem, że w okresie sezonu turystycznego pracujemy głównie w terenie przy organizacji imprez turystycznych i kajakowych oraz renowacji i projektowania szlaków turystycznych. Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas usługi pocztowej lub kurierskiej. Chcesz być pewny czasu realizacji zamówienia - zadzwoń.

Czasy realizacji usług kurierskich od dnia nadania paczki, wynikające z naszego doświadczenia:     

  1. Kurier 1-2 dni robocze
  2. Paczkomaty Inpost 1-2 dni robocze
  3. Poczta Polska / odbiór w punkcie 2-4 dni robocze
  4. ODBIÓR OSOBISTY - 1 dzień

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W okresie świątecznym, czas dostarczenia wydłuża się o co najmniej 1 dzień.

NIE WYSYŁAMY ZA GRANICĘ !!!! NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNYCH.


W razie pytań zapraszamy do skorzystania z zakładki "Formularz kontaktowy" , kontaktu telefonicznego lub za pomocą e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl