Formy płatności

Po zakupie zapraszamy do dokonania płatności za zamówienie. W chwili obecnej oferujemy kilka metod, których wykorzystanie zależy od Was.


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM POCZTOWYM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce. Klientom, wzbudzającym wątpliwości podczas weryfikacji, za pobraniem wysyłamy tylko i wyłącznie po opłaceniu kosztów przesyłki zgodnie z cennikiem lub po potwierdzeniu danych poprzez e-mail i numer telefonu podany w zamówieniu. Usługa realizowana tylko za pomocą Poczty Polskiej.


PRZELEW BANKOWY/PRZEKAZ POCZTOWY

Możesz dokonać przelewu na nasze konto bankowe Wiking Robert Filipski, Szczecin NEST BANK 12 2530 0008 2024 1021 5836 0001 w tytule wpisując "zamówienie + numer zamówienia". Środki z banku zaksięgowane będą najpóźniej na kolejny dzień roboczy. Przy wpłacie przez Urząd Pocztowy czy pośredników w formie gotówki czas księgowania trwa nawet do 5 dni.


SZYBKIE PŁATNOŚCI SHOPER

Udostępniamy możliwość płatności on-line (szybki przelew). Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. System obsługuje karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność

Płatności Shoper, logotypy partnerów


SZYBKIE PŁATNOŚCI PAYU

Udostępniamy możliwość płatności on-line (szybki przelew) oraz tradycyjny przelew w banku lub na poczcie. Wstępna rezerwacja trzymana jest przez 1 dzień. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PAYU S.A. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność


COMFINO.PL - SYSTEM RATALNY

Niskie raty to propozycja dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe obciążenie domowego budżetu większym wydatkiem. Im dłuższy okres kredytowania, tym niższa rata miesięczna. Niskie raty wpływają na wzrost wartości koszyka zakupowego oraz podnoszą częstotliwość sprzedaży.

 

 

.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl