99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1978Nie polecam11

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

KUP W PROMOCJI
ROCKLAND TERMOS KUBEK TERMICZNY LUNA 0,4L
ROCKLAND TERMOS KUBEK TERMICZNY LUNA 0,4L
72,00 zł 49,20 zł
szt.
NAMIOT HAMAKOWY DO HAMAKA ROCKLAND ROCK CASTLE
NAMIOT HAMAKOWY DO HAMAKA ROCKLAND ROCK CASTLE
399,00 zł 249,99 zł
szt.
Wymiana towaru

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Sklep gwarantuje łatwą wymianę towaru na inny, w przypadku gdy wybór okazałby się niewłaściwy od oczekiwanego. W takich okolicznościach koszty zwrotu i wysyłki towaru pokrywa kupujący. Prosimy o uprzednie skontaktowanie się z obsługą sklepu i rezerwację pożądanych modeli.

Aby wymienić towar należy odesłać go bez pobrania, paczką ekonomiczną na dane:
WIKING Robert Filipski
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 18/9
70-303 Szczecin
wraz z dołączonym w przesyłce wypełnionym formularzem wymiany oraz dowodem zakupu (paragon):      

Wymiana towaru
TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU

W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki do kupującego jest zgodny z podanym w sklepie i wybranej firmy kurierskiej >>Czas i koszty dostawy<<, koszt ten uregulowany zostanie pobraniem lub przelewem na nasze konto. 

Uwaga! Ewentualna dopłata doliczana do kosztów wysyłki. Uwaga! Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Uprzejmie informujemy, że wymiana jest możliwa jeśli posiadamy wybrany towar (model, kolor, rozmiar) przez Klienta dostępny na magazynie. Wymiana może zostać zrealizowana w przeciągu 24h, jednak w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.
Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Uwaga! Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.

Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia. Jednak pamiętajmy, że wzajemny szacunek oraz przestrzeganie praw i obowiązków przez oby dwie strony umowy to nie wybór ale obowiązek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl