Wymiana towaru

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Sklep gwarantuje łatwą wymianę towaru na inny, w przypadku gdy wybór okazałby się niewłaściwy od oczekiwanego. W takich okolicznościach koszty zwrotu i wysyłki towaru pokrywa kupujący. Prosimy o uprzednie skontaktowanie się z obsługą sklepu i rezerwację pożądanych modeli.

Aby wymienić towar należy odesłać go bez pobrania, paczką ekonomiczną na dane:
WIKING Robert Filipski
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 18/9
70-303 Szczecin
wraz z dołączonym w przesyłce wypełnionym formularzem - >>pobierz

TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY UCHRONIĆ GO PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU. Można wysłać przez nasz system zwrotów - https://wedrujznami.pl/zwrot . Pamiętaj, że to Ty pokrywasz koszt wysyłki do sklepu.

W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki do kupującego jest zgodny z podanym w sklepie i wybranej firmy kurierskiej >>Czas i koszty dostawy<<, koszt ten uregulowany zostanie pobraniem lub przelewem na nasze konto. 

Uwaga! Ewentualna dopłata doliczana do kosztów wysyłki. Uwaga! Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Uprzejmie informujemy, że wymiana jest możliwa jeśli posiadamy wybrany towar (model, kolor, rozmiar) przez Klienta dostępny na magazynie. Wymiana może zostać zrealizowana w przeciągu 24h, jednak w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.
Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Uwaga! Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.

Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia. Jednak pamiętajmy, że wzajemny szacunek oraz przestrzeganie praw i obowiązków przez oby dwie strony umowy to nie wybór ale obowiązek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl