Mapa szlaków

MAPA ON-LINE SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH POMORZA ZACHODNIEGO, ORAZ NASZYCH REALIZACJI NA TERENIE POLSKI - PEŁNY EKRAN W NOWYM OKNIE

Na terenie Polski przygotowano dziesiątki tysięcy znakowanych szlaków pieszych, rowerowych, tematycznych kulturowych ... .. Moim zadaniem jest zebranie tego imponującego materiału w jednym miejscu. Jest to możliwe tylko dzięki Wam, gdyż sam nie dam sobie na pewno rady. Czekam na Wasze zweryfikowane materiały odnośnie znakowanych szlaków turystycznych z Województwa Zachodniopomorskiego (lub wprowadzonych już na naszą mapę), które pokonaliście, wszelkie problemy ze szlakami (zerwane mosty, przerwanie drożności, budowy, braki oznakowania na dłuższym odcinku, zmiany przebiegu szlaku, itp.). Przesyłacie pliki GPX, z śladami szlaków, miejscami utrudnień przejścia/przejazdu, zdjęcia, opisy i inne dokumenty na e-mail biuro@wedrujznami.pl .

Aby administrowane przez Państwa szlaki turystyczne (również z PL), znalazły się na naszej mapie i w naszym serwisie, potrzebujesz znakarza szlaków turystycznych, umieszczenia oferty turystycznej (agroturystyka, ciekawe miejsce, muzeum, miejsce przyjazne turystom itp.) lub zwyczajnie porady, zapraszam do kontaktu., tel. 501036860, e-mail biuro@wedrujznami.pl .

Życzę udanych wędrówek na bazie moich materiałów.


Zespół Wędruj z Nami
Wiking Turystyka Sp. z.o.o. w Szczecinie
Centrum Edukacji i Turystyki Wiking w Szczecinie
Robert Filipski Szczecin


SPODOBAŁA CI SIĘ MOJA PRACA ?? SKORZYSTAŁEŚ Z MATERIAŁÓW ?? POSTAW MI KAWĘ - https://buycoffee.to/wiking-turystyka . Wspomóż utrzymanie domen, sklepu, serwera na dane ....

Kup kawę Wikingowi

Materiały zamieszczone lub zakupione w serwisie można wykorzystywać na ogólnych zasadach wynikających z prawa autorskiego i praw pokrewnych, w tym majątkowych - Regulamin korzystania z danych umieszczonych w serwisie .Jeśli chcesz umieścić widżet z mapką na swojej stronie, skontaktuj się z nami. Przygotujemy kod do wklejenia i wyślemy na mejla.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl