99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1673Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

NOWOŚCI W SKLEPIE
54 WYPRAWA Z WIKINGIEM - 6.11.2021r. 0
54 WYPRAWA Z WIKINGIEM - 6.11.2021r.

54 Wyprawa z Wikingiem, odbędzie się na terenach Wysoczyzny Łobeskiej. Czeka na nas około 21 kilometrowa trasa, żółtym szlakiem pieszym, który powstał w 2016 roku. Szlak jest mi całkowicie nieznany, ale warto poznawać nowe . Trasa ma charakter liniowy - początek w Łobzie przy dworcu PKP, koniec w Radowie Małym przy wiacie rekreacyjnej nad jeziorem. Planujemy ognisko (choć nie wiem jak będzie z czasem i miejscem na mecie), można więc zabrać wiktuały i kilka kawałków drewna. Szlak prowadzi Wysoczyzną Łobeską, przez powiat łobeski – gminę Łobez i Radowo Małe. Teren Nadleśnictwa Łobez. Trasa łatwa, krajobrazowo urozmaicona, wiedzie terenem pagórkowatym, polami, lasami, łąkami, wśród zadrzewień z miejscami widokowymi, starymi drogami, ścieżkami nad jeziorami, przez wsie o rodowodzie średniowiecznym z wiekowymi budowlami i zabytkami.

Start godzina 9:00 z przed dworca PKP w Łobzie. Dla jadących ze Szczecina, zbiórka o g. 6:15 na dworcu PKP w Szczecinie przy poczcie. Dobieramy się w grupki aby skorzystać z biletu promocyjnego Regio - Ty i 1,2,3 . Odjazd pociągu 6:45.
Zakończenie 15:15 na przystanku PKS w Radowie Małym. Wracamy o 15:26 autobusem PKS Gryfice do dworca PKP w Łobzie - pociąg na Szczecin odjeżdża o 16:43. Nie ma zapisów (wyprawa otwarta) - zapraszam wszystkich chętnych. Koszty to przejazd koleją tam i z powrotem oraz bilet PKS na miejscu 7,50.

REKLAMA 🙂
Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM".
Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl
TRASA:
Łobez, stacja kolejowa (0,0 km) – przystań kajakowa nad Regą k. Unimia (4,0 km) – jez. Chełm (5,3 km) – Zachełmie (7,5 km) – Meszne (9,4 km) – Strzmiele (11,2 km) – jez. Głębokie (15,1 km) – kol. Radowo Małe (18,2 km) – Radowo Małe, miejsce rekreacji (20,7 km).

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie około 4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl