99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1060Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

NOWOŚCI W SKLEPIE
55 WYPRAWA Z WIKINGIEM (WIECZORNA) - 12.11.2021r. 0
55 WYPRAWA Z WIKINGIEM (WIECZORNA) - 12.11.2021r.

55 Wyprawa z Wikingiem, odbędzie się na terenach Puszczy Bukowej. Czeka na nas około 12 kilometrowa wieczorna trasa, mixem szlaków. Będzie dość urozmaicona i zaliczymy 4 punkty widokowe na Szczecin. Oby pogoda dopisała. Nie zapomnijcie latarek. Start godzina 17:00. Zbiórka na przystanku ZDiTM Złota w Podjuchach. Zakończenie do 22:00, aby na spokojnie skorzystać z komunikacji publicznej. Nie ma zapisów (wyprawa otwarta) - zapraszam wszystkich chętnych. Udział bezpłatny.


REKLAMA 🙂
Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM".
Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl
OPIS TRASY:
Szczecin Podjuchy przystanek ul. Złota - szlak żółty - Wzgórze Akademickie - szlak żółty - rezerwat cisów - bez szlaku - szlak żółty - polana Widok - bez szlaku - ścieżka wokół jeziora Szmaragdowe - Polana Słoneczna - Skórcza Góra - szlak zielony - szlak niebieski - Psia Polana/Dąb Myśliwych - szlak żółty - szlak czarny Szczecin Podjuchy węzeł przesiadkowy, lub zejście na pętlę przy ul Granitowej.
 
SZLAKI NA TRASIE
Szlak zielony Woja Żelisława - https://wedrujznami.pl/P-Z-ZS/ZGR-051
Szlak żółty do Szwedzkiego Kamienia - https://wedrujznami.pl/P-Y-ZS/ZGR-058
Szlak niebieski Równiny Wełtyńskiej i Pojezierza Myśliborskiego - https://wedrujznami.pl/P-N-ZS/ZGR/ZPY/ZMY-050
Szlak żółty Familijny - https://wedrujznami.pl/P-Y-ZS-052
Szlak czarny KTP Więrcipięty - https://wedrujznami.pl/P-S-ZS/ZGR-057

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie 3-4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.
 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl