99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam946Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

26.12.21 - 61 WYPRAWA Z WIKINGIEM 0
61 WYPRAWA Z WIKINGIEM
Dość spontanicznie, gdyż okazało się że szybciej wykonam swoje prace, zapraszam na wspólną łazęgę po Puszczy Bukowej, gdzie spalimy trochę świątecznych kalorii. Nie ma zapisów (wyprawa otwarta i bezpłatna) - zapraszam wszystkich chętnych. Średnie tempo marszu 3km/h .
 
Zbiórka o godzinie 10:00 na pętli ZDiTM na Osiedlu Bukowym. Koniec w Kijewie.
 
Proponowana trasa około 12km, ale za to bardzo malowniczymi partiami Wzgórz Bukowych. Startujemy z pętli autobusowej i ruszamy czarnym szlakiem pieszym "Na Bukowiec" https://wedrujznami.pl/P-S-ZS/ZGR-053 . Zdobywamy najwyższy szczyt Bukowej i schodzimy do źródełka na ognisko - tutaj zbieramy chrust ! Następnie Drogą Dolinną (szlak czerwony "Przez Słupi Głaz - https://wedrujznami.pl/P-C-ZS/ZGR-054 ) dochodzimy do Bramy Cwojdzińskiego i wbijamy się na czarny szlak pieszy "Vadam" https://wedrujznami.pl/P-S-ZS/ZGR-055 . Naszą wędrówkę kończymy na pętli autobusowej Szczecin Kijewo.

Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM".
Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie śednim 3km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl