99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam946Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

8.01.2022 - 64 WYPRAWA Z WIKINGIEM BORAMI GOLENIOWSKIMI, 19km 0
8.01.2022 - 64 WYPRAWA Z WIKINGIEM BORAMI GOLENIOWSKIMI
Tym razem wyruszymy podobnie jak w 2018 roku na trasę Puszczą Goleniowską. Powędrujemy z Klinisk Wielkich, zielonym szlakiem pieszym Borów Goleniowskich - https://wedrujznami.pl/P-Z-ZGL-065 . Na pewno zejdziemy ze szlaku na najwyższe wzniesienie Górę Lotnika oraz do Nadleśnictwa Kliniska. Długość trasy około 19km. Nie ma zapisów (wyprawa otwarta i bezpłatna) - zapraszam wszystkich chętnych. Średnie tempo marszu 3-3,5km/h .Zbiórka o godzinie 8:40 na przystanku PKP Kliniska Wielkie. Koniec dworzec PKP Goleniów.
 
Dojeżdżający ze Szczecina, zapraszam na zbiórkę o godzinie 7:55 na dworcu PKP przy poczcie. Odjazd pociągu 8:12. Możemy kupić bilet promocyjny TY i 1,2,3. Zawsze kilka złotych w kieszeni.

REKLAMA
Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM".
Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
  1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie średnim 3-3,5km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM !
  2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
  3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
  4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
  5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu.
  6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
  7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.

Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl