MAJÓWKOWY RABAT 0
MAJÓWKA 2022
MAJÓWKA 2022, czeka na nas kilka ładnych dni, idealnych na wędrówki i wyprawy. Zapraszamy do zakupów w sklepie https://wedrujznami.pl/sklep  - czeka na Was rabat 10%., na cały asortyment w dniach 24-27.04.2022 rok. Oczywiście wszystkie zamówienia z tego okresu będą nadane 28.04.2022 roku.
 
A wędrujących szlakami Pomorze Zachodnie zapraszamy do skorzystania z opisów naszych szlaków https://wedrujznami.pl/szlakiturystyczne  lub starszej strony www.szlaki-zachodniopomorskie.pl .
 
Życzymy udanego odpoczynku. My od 28 kwietnia do 8 maja, będziemy projektować nowe szlaki piesze w w Gminie Bolków. Z tego powodu wszystkie zamówienia z tego okresu, będziemy realizować od 11 maja.
OZNAKOWANIE SZLAKÓW NA TERENIE DPN 0
OZNAKOWANIE SZLAKÓW NA TERENIE DPN

Pod koniec listopada, realizowaliśmy prace znakarskie na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Oznakowaliśmy 5 ścieżek poznawczych „Fortyfikacje Pozycji Pomorskiej” na terenie DPN. Oprócz naszego oznakowania malowanego, ustawione będą drogowskazy (co jest ważne przy odejściach od szlaku), tabliczki i tablice informacyjne. Również same obiekty na szlaku będą oczyszczane i uporządkowane. Być może uda się to już za dwa tygodnie.

Na naszym fanpage, wrzucamy po kolei ścieżki - https://www.facebook.com/szlakipomorza

Film promocyjny - https://www.youtube.com/watch?v=5u-SmsaY9n0

#bunkry #fortyfikacje #wycieczkipiesze #szlakipiesze #szlakiturystyczne #wędrujznami #dpn #drawieńskiparknarodowy #głusko

OPÓŹNIENIA W WYSYŁCE DO KOŃCA LISTOPADA 0

Szanowni Państwo. W związku z realizacją znakowania szlaku turystycznego, wyjeżdżamy na kilka dni, a tym samym wydłużamy realizację zamówień. Wszystkie zamówienia złożone 18.11.2021 roku do godziny 18:00, zostaną zrealizowane w piątek. Kolejna wysyłka zamówień, gdy zakończymy prace na szlaku - najpóźniej 29 listopada. Zależy jak ułoży się pogoda.

Gdzie wyskoczyć na popołudniowy spacer w Szczecinie ? 0
Gdzie wyskoczyć na popołudniowy spacer w Szczecinie ?

Każdy kto chce wyżyć się po pracy, może ruszyć na czarny szlak pieszy "Górski na Bukowiec". Trasa ma około 4km długości. Powrót drugie tyle. Więc jakieś 2-3 godzinki intensywnego spaceru, po urozmaiconym terenie Puszczy Bukowej, na pewno pozwoli się Wam wyszaleć i dotlenić. Szlak jest naprawdę cudowny. Serdecznie zapraszamy do wędrówek. Opis szlaku - https://www.wedrujznami.pl/P-S-ZS/ZGR-053

50 Wyprawa z Wikingiem - Szlakiem Zielonej Odry 0
50 Wyprawa z Wikingiem - Szlakiem Zielonej Odry
Jako że to jubileuszowa wyprawa i obiecałem w wydarzeniu niespodziankę, zaprosiłem wędrowników na drobny, słodki poczęstunek w Werandzie nad Odrą. No i pomimo zmęczenia poszliśmy na chwilkę do Krzywego Lasu, zamiast stać na przystanku PKS w oczekiwaniu na autobus - i tak się spóźnił prawie pół godziny. Świetnie spędzony dzień. Blisko 21 km w nogach. Nieprzeciętne zimowe widoki. Tak można się zresetować po tygodniu pracy. Galeria zdjęć z wyprawy, oraz kolejne nowości, na profilu Wypraw z Wikingiem - www.WyprawyzWikingiem.pl . Zapraszamy na kolejne wypady.
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl