ROWEROWA MAJÓWKA 2024 0
ROWEROWA MAJÓWKA 2024

ROWEROWA MAJÓWKA 2024

Po raz pierwszy w historii ruszam z rowerową wersją Wypraw z Wikingiem. I chyba po raz pierwszy w maju. Są to dłuższe wyprawy, prędkość 18-22km, ale z postojami przy ciekawych obiektach. Typowo turystyczne tempo jazdy. Należy zarezerwować cały dzień. Jak zwykle, wyprawy są bezpłatne i zapraszam na wspólne pokonanie trasy. Szczegółowe informacje na stronach wydarzeń. Tak też widzimy się w:

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie średnim 18-22km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa wędrówki. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie pojeździć po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie. Alkohol niemile widziany 😛

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl