99,3% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2004Nie polecam13

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

51 WYPRAWA Z WIKINGIEM 0
51 WYPRAWA Z WIKINGIEM

No i nadszedł czas na mały rozruch pieszy. Trasa kilkanaście kilometrów, Głębokie pętla - szlak niebieski - szlak żółty - szlak czarny - Bartoszewo. Tutaj raczymy się w barze jeśli będzie czynny. Żarcie OK. Potem przejście do autobusu i powrót do domku.

Spotkamy się na pętli autobusowo-tramwajowej na Głębokim o godzinie 10:00. Planowany powrót godzina 15:00

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH

1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie około 4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl