WIKING SZCZECIN WITA W BAZIE SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH POMORZA I NIE TYLKO

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu szlaków. Na naszej stronie znajdziecie opisy szlaków turystycznych oraz zintegrowanych z nimi wydawnictw turystycznych typu mapy i przewodniki. Strona jest w ciągłej rozbudowie i aktualizacji bazy szlaków. Czekamy na informacje od Was użytkowników, jak i samorządów oraz instytucji utrzymujących szlaki. Jeśli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia, przy powstawaniu nowego wydawnictwa, zapraszamy do współpracy, a nie kradzieży danych. Materiały zamieszczone w serwisie można wykorzystywać na ogólnych zasadach wynikających z prawa autorskiego - REGULAMIN KORZYSTANIA Z DANYCH UMIESZCZONYCH W SERWISIE.

STRONA JEST W TRAKCIE AKTUALIZACJI I PRZENOSZENIA DANYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DOTYCHCZASOWEGO SERWISU POD ADRESEM

WWW.SZLAKI-ZACHODNIOPOMORSKIE.PL

SPRZEDAŻ MAP I PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH

www.Ksiegarnia-Turystyczna.pl

Jeśli zamierzasz utworzyć, poddać renowacji lub inwentaryzacji swoje szlaki turystyczne, zapraszamy do skorzystania z naszych usług i za poznania się z ofertą. Nasze dotychczasowe doświadczenie -  na szlakach pracujemy od 2008 roku - wykonaliśmy oznakowanie na 3062 km szlaków, przygotowaliśmy projekty dla 2560 km szlaków, zinwentaryzowaliśmy 6472 km szlaków, ustawiliśmy 332 drogowskazy. Zapraszamy do korzystania z naszej dotychczasowej strony, dopóki nie umieścimy wszystkich danych w niniejszym serwisie.


42 Wyprawa z Wikingiem w Nieznane - przez Bukową do Glinnej

Wyprawy z Wikingiem

Tym razem ruszamy na szlaki Puszczy Bukowej. Czeka nas trasa o długości około 17-19km. Łącznie wędrujemy 3 szlakami. Ruszamy z pętli autobusowej w Szczecinie Śmierdnicy, żółtym szlakiem pieszym Buczynowych Wąwozów. W Dobropolu Gryfińskim przechodzimy na zielony szlak pieszy Woja Żelisława i wędrujemy do polany rekreacyjnej przy Arboretum w Glinnej - tutaj zaplanowany dłuższy odpoczynek i jeśli się rozpali OGNISKO (co jest rzadkością na naszych wyprawach). Może się uda wejść do arboretum. Po odpoczynku dalsza wędrówka szlakiem zielonym do węzła z niebieskim szlakiem pieszym Górskim imienia Stanisława Grońskiego, którym wracamy do Śmierdnicy. Jak widać trasa w formie pętli, co ucieszy dojeżdżających samochodami. Głównym celem wypraw jest promocja szlaków turystycznych Pomorza.
 
Reklama :) Polub nasze fanpage i bądź na bieżąco
https://www.facebook.com/kajakowyszczecin  - nasze usługi kajakowe, wycieczki po Szczecińskiej Wenecji i nie tylko
https://www.facebook.com/szlakipomorza  nasz fanpage szlaków turystycznych
https://www.facebook.com/skladnicaturystyczna  - nasz internetowy sklep turystyczny
www.wedrujznami.p  - strona szlaków Pomorza Zachodniego
 
Zbiórka chętnych do wspólnej wędrówki - pętla autobusowa Szczecin Śmierdnica o godzinie 10:30.
 
ZDOBYWAJ ODZNAKĘ TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZĄ "SZLAKAMI POMORZA ZACHODNIEGO" - https://wedrujznami.pl/szlakami-pomorza-zachodniego
 
GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
 
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie uśrednionym 4-5km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wspólny spacer, nie jest pobierana opłata.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić zimą po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl