PRACE NAD NOWYM SZLAKIEM ROWEROWYM "WOKÓŁ JEZIORA BYTYŃ WIELKI" - ZAKOŃCZONE 0
PRACE NAD NOWYM SZLAKIEM ROWEROWYM "WOKÓŁ JEZIORA BYTYŃ WIELKI" - ZAKOŃCZONE
Informuję, że prace znakarskie nad niebieskim szlakiem rowerowym "Wokół Jeziora Bytyń Wielki", zostały zakończone. Uzupełniłem właśnie oznakowanie na szlakach, co pozwala mam nadzieję, na spokojne wędrówki szlakiem.Oczywiście, nie chodziło tu tylko o szlak niebieski. Odnowiono pozostałe szlaki, włączone do trasy wokół jeziora:
  • Fragment czerwonego szlaku rowerowego Morzyca - Miłogoszcz, który doprowadzi Was z Nakielna do Magicznej (Czarodziejskiej) Górki
  • Czarny szlak pieszy, który na odcinku Próchnowo - Nakielno, stał się wersją terenową głównego szlaku. A przy okazji został odnowiony. Do tego odnowiono wspólny przebieg z czerwonym szlakiem pieszym.
  • Wszystkie wspólne przebiegi innych szlaków rowerowych; zielony i żółty, które przebiegają wraz z nowym szlakiem.
Łącznie to leciutko ponad 73km znakowanych tras. Teraz z czystym sercem mogę się podzielić stroną, która zawiera opisy szlaków na terenie gminy Mirosławiec - www.wedrujznami.pl/miroslawiec wraz z nowym niebieskim szlakiem rowerowym, przechodzącym dodatkowo przez gminy Wałcz i Tuczno. Zapraszamy do wędrówek pieszych i rowerowych.
 
#szlakiturystyczne #szlakipiesze #szlakirowerowe #pojezierzewałeckie #gminamirosławiec #gminawałcz #gminatuczno #powiatwałecki #nadleśnictwowałcz #nadleśnictwomirosławiec #nadleśnictwotuczno #jeziorobytyńwielki #rezerwatprzyrodywielkibytyń #wędrujznami #wałpomorski1945

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl