99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1052Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

NOWOŚCI W SKLEPIE
53 WYPRAWA Z WIKINGIEM, 30.10.2021r 0
53 WYPRAWA Z WIKINGIEM

53 Wyprawa z Wikingiem - Puszczą Bukową w jesiennych barwach, odbędzie się 30 października 2021 roku, na terenach Puszczy Bukowej. Czeka na nas około 14 kilometrowa trasa, mixem szlaków. Start godzina 10:00 - zakończenie 15:00. Trasa ma charakter okrężny - początek i koniec przy Jeziorze Szmaragdowe, więc swobodnie można podjechać również autami. Planujemy również ognisko, więc zabrać wiktuały i kilka kawałków drewna :) 

Na wspólne wędrowanie nie ma zapisów i odpłatności.

OPIS TRASY:
Jezioro Szmaragdowe - szlak zielony - Skórcza Góra - węzeł szlaków pod Grodziskiem Chojna - szlak niebieski - Głaz Grońskiego - szlak czarny - szlak czerwony -Szwedzki Kamień - szlak żółty - Psia Polana/Dąb Myśliwych - szlak niebieski - Wzgórze Artylerzystów - szlak żółty - Jezioro Szmaragdowe. Długość około 14km.

SZLAKI NA TRASIE
Szlak zielony Woja Żelisława - https://wedrujznami.pl/P-Z-ZS/ZGR-051
Szlak niebieski im. Grońskiego - https://wedrujznami.pl/P-N-ZS/ZST/ZGR-043
Szlak czarny Na Bukowiec - https://wedrujznami.pl/P-S-ZS/ZGR-053
Szlak czerwony przez Słupi Głaz im. W.Lipniackiego - https://wedrujznami.pl/P-C-ZS/ZGR-054
Szlak żółty do Szwedzkiego Kamienia - https://wedrujznami.pl/P-Y-ZS/ZGR-058
Szlak niebieski Równiny Wełtyńskiej i Pojezierza Myśliborskiego - https://wedrujznami.pl/P-N-ZS/ZGR/ZPY/ZMY-050
Szlak żółty Familijny - https://wedrujznami.pl/P-Y-ZS-052
 
GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie 3-4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu około 4km/h. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl