99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1076Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

NOWOŚCI W SKLEPIE
58 WYPRAWA Z WIKINGIEM - 11.11.2021r. 0
58 WYPRAWA Z WIKINGIEM - 11.11.2021r.

Tak jestem zapracowany, że nie zauważyłem 11 listopada - dnia wolnego. Tym samym idę na spacer żółtym szlakiem pieszym "Ireny i Karola" - i tu psuje się numeracja porządkowa Wypraw. Czeka nas spacer 9,5km trasą po Puszczy Wkrzańskiej. Szlak dość fajny i myślę, że da nam trochę frajdy z wędrówki. A do tego piękna jesień. Jeśli zechcecie, na Polanie Harcerskiej można zrobić ognisko. Nic dłuższego nie planuję, gdyż już w kolejny dzień mamy wieczorną wyprawę, a w niedzielę wędrujemy szlakiem do Mścięcina. Szczegółowy opis i przebieg szlaku - https://wedrujznami.pl/P-Y-ZS-037 . Nie ma zapisów (wyprawa otwarta i bezpłatna) - zapraszam wszystkich chętnych.

Start godzina 10:00. Zbiórka przed wejściem do lasu na pętli Głębokie.
Zakończenie do 14:00, na pętli Las Arkoński

REKLAMA
Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM".
Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl
GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie 4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM ! .
2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu,
6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.
8. STARTUJĘ BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ.
 
Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie.
 
#rajdypiesze #wyprawyzwikingiem #wedrujznami #zachodniopomorskie #szlakipiesze #szlakirowerowe #szlakiturystyczne #puszczawkrzańska


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl