99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1673Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

NOWOŚCI W SKLEPIE
69 WYPRAWA Z WIKINGIEM - ZA NIEBIESKIMI PASECZKAMI 0
69 WYPRAWA Z WIKINGIEM - ZA NIEBIESKIMI PASECZKAMI

Po trzech wyprawach po Pojezierzu Drawskim, obieram kierunek północny, łącząc przyjemność z inwentaryzacją szlaków. Zapraszam na wspólne wędrowanie, niebieskim szlakiem pieszym Nad Zalewem Szczecińskim, w miłym towarzystwie Wolińskiego Parku Narodowego i Zalewu Szczecińskiego - opis szlaku https://wedrujznami.pl/P-N-ZSW/ZKA-007 . Pokonamy około 30 kilometrowy odcinek Międzyzdroje - Wolin. Na pewno czeka nas moc przyrody, podejść i zejść, a i ładne widoczki się również ukażą.  Nie ma zapisów (wyprawa otwarta i bezpłatna) - zapraszam wszystkich chętnych. Średnie tempo marszu 4-5 km/h . Do tego będzie pewnie trochę postojów.

Start wyprawy o godzinie 6:50 na przystanku PKP Międzyzdroje. Niestety nie ma najwygodniejszego pociągu w okolicy 8:00.
Koniec dworzec PKP w Wolinie. Odjazd pociągu na Szczecin o godzinie 16:40. W razie "W", mamy pociąg 18:46. Przyjeżdżający samochodami proponujemy zostawić je w Wolinie  przy dworcu i wsiąść w nasz pociąg o 6:31 .

Dojeżdżający ze mną ze Szczecina, zapraszam na zbiórkę o godzinie 4:59 na dworcu PKP w Szczecinie, przy poczcie. Odjazd pociągu 5:18. Można kupić bilet promocyjny TY i 1,2,3 . Zawsze kilka złotych w kieszeni.


REKLAMA
Zapraszamy na zakupy w naszym internetowym sklepie ze sprzętem turystyczny, pod adresem www.wedrujznami.pl . Uczestnicy wypraw mają 10% rabat po wpisaniu kodu "WYPRAWYZWIKINGIEM". Zapraszamy również na naszą stronę kajakową - www.wycieczki.szczecin.pl

GARŚĆ INFORMACJI FORMALNYCH
  1. Wyprawa ma charakter niezorganizowany. Wyprawy z Wikingiem, to opcja wspólnego pokonania proponowanej, trasy w tempie średnim 3,5-4km/h. WYPRAWY Z WIKINGIEM TO NIE WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM !
  2. Każdy wędruje samodzielnie - towarzyszy mi dobrowolnie na proponowanej trasie. Spacer nie ma organizatora formalnego. Każdy może w dowolnej chwili odłączyć się ode mnie i pokonywać trasę swoim tempem, jak i ją dowolnie zmienić.
  3. Każdy wędrujący ze mną ma świadomość tempa marszu. Jeśli nie widzę osoby, oznacza to że postąpiła jak w punkcie 2, jednak warto mi to wcześniej powiedzieć. Tym samym wszelkie uwagi odnośnie tempa marszu są nieuzasadnione i nie przyjmowane !
  4. Każdy ubezpiecza się indywidualnie i sam ponosi koszty związane ze szkodami, które spowodował i nie rości sobie pretensji w przypadku spowodowania jemu szkody przez osoby trzecie
  5. Każdy zabezpiecza się samodzielnie w jedzenie, napoje, apteczkę, materiały odblaskowe, oświetlenie w przypadku marszu nocnego, bilety na dojazdy oraz bilety wstępu.
  6. Za wyprawę, nie jest pobierana opłata.
  7. Na wyprawie wykonywane są zdjęcia, które następnie są publikowane i używane do promocji wydarzeń turystycznych Wikinga Szczecin. Uczestnicząc wyrażasz zgodę na publikację fotorelacji i użycie w tym celu swojego wizerunku.

Mam nadzieję, że każdy rozumie moje zasady. Po prostu chcę sobie połazić po szlakach i zapraszam "wspólników", którzy chcą to zrobić w moim tempie. Alkohol niemile widziany.

#rajdypiesze #wyprawyzwikingiem #wedrujznami #zachodniopomorskie #pojezierzedrawskie #szlakipiesze #szlakiturystyczne #sklepturystyczny #składnicaturystyczna #aktywnyweekend #aktywnyszczecin #wyspawolin #wolińskiparknarodowy #międzyzdroje #wolin #klify #zalewszczeciński

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl